KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029184
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:49:26
2/6 16:39:51
300 kr
7/6 17:22:35